Skaitmeninės reklamos planavimo ir kūrimo mokymai Online

Skaitmeninės reklamos planavimo ir kūrimo mokymai Online

  • 2020 21 gegužės
Marketingas prasideda nuo žmogaus pažinimo. Šie praktiniai mokymai būtent apie tai.
Raitis paaiškins, kaip ir kokius įrankius bei sistemas naudoti, kad pažintumėte savo pirkėją. Kad jį ar ją pasiektumėte laiku, vietoje ir su tinkama reklama.
Po šio kurso jūsų konkurentai žmogui ieškančiam čiužinio vis dar siūlys batoną, o jūs jau padėsite apsispręsti, kuris iš čiužinių jam tinka geriausiai.
Per pastaruosius 7 metus Raičiui teko krimsti marketingo mįsles įvairiuose vaidmenyse: tiek perkant reklamą šešiaženklei Kickstarter kampanijai, tiek dirbant socialinių tinklų agentūroje, tiek rašant reklamų tekstus, naujienlaiškius ar parduodant savo produktus, tiek gilinantis į duomenis ir optimizuojant puslapių konversijas.
Visi šie vaidmenys paskatino perskaityti dešimtis knygų, daug bandyti, klysti ir atrasti. Tokiu būdu tarp įvairių specifinių žinių ir pigių triukų išryškėjo ir bendri principai, būdingi visoms reklamoms.
Būtent apie bendrus geros reklamos ir marketingo bruožus bei kaip juos pritaikyti kalbės lektorius.
Štai kelios iš temų, kurios bus paliestos šių kursų metu:
– Priemonės ir įrankiai siekiant suprasti savo pirkėją, jo įpročius ir situaciją;
– Kaip vertinti ir kokias išvadas galima pasidaryti iš įvairių reklamoje aktualių skaičių: CPM, CPC, reach, frequency, link clicks, landing page views ir kitų;
– Kaip planuoti ir kurti savo pirkėjui aktualią reklamą;
– Kaip pasirinkti reklamos kanalą pagal produktą, tikslą, turimą biudžetą ir žmogiškuosius išteklius;
– Kaip naudojant Facebook, Instagram, Google, Amazon ir kitus įrankius itin tiksliai sužinoti, ko nori potencialus jūsų klientas;
– Kaip ir ką testuoti bei kaip įvertinti savo rezultatus.
Raitis yra socialinių tinklų rinkodaros agentūros Caption reklamos vadovas. Daugiau – jo LinkedIn profilyje: https://www.linkedin.com/in/gocentas/
Nori dar labiau pagilinti žinias socialiniuose tinkluose? Tuomet turime Tau pasiūlymą – socialinių tinklų mokymų paketą. Įsigijus šį paketą galėsi dalyvauti trijuose mokymuose:
– Gegužės 19 d. Komunikacijos soc. tinkluose strategijos mokymai — rengimas ir įgyvendinimas. Lektorius Darius Gerulis.
– Gegužės 20 d. LinkedIn mokymai. Lektorius Karolis Rimkus.
– Gegužės 21 d. Skaitmeninės reklamos planavimo ir kūrimo mokymai. Lektorius Raitis Gocentas.