SEO mokymai su Gintare Kondrote

SEO mokymai su Gintare Kondrote

  • 2020 2 gruodžio
SEO mokymai su Gintare Kondrote!
Gintarė Kondrotė – reklamos agentūros “Whatabout” SEO analitikos skyriaus vadovė, SEO projektus vystanti daugiau nei 5 metus.
Mokymų programa:
Įvadas.
Kodėl SEO yra naudingas jūsų verslui?
Ką verta atlikti ir apgalvoti prieš pradedant SEO optimizaciją, kad ji būtų tikrai sėkminga?
1 dalis. On-page-SEO – kokybiško ir į vartotojo ketinimus orientuoto turinio svarba. Kaip pasirinkti tinkamus raktinius žodžius savo auditorijai.
Raktinių žodžių paieška, tinkama turinio struktūra, meta žymos. Praktiniai patarimai, kaip optimizuoti savo internetinį verslą.
2 dalis. Technical SEO – praktiniai patarimai kaip pagerinti internetinės svetainės infrastruktūrą, pasiekiamumą ir vartotojo patirtį.
Svetainės pasiekiamumas ir matomumas, svetainės struktūra, vidinis susietumas, SEO friendly URL, nukreipimai, puslapiavimas, canonical žymos, svetainės saugumas, greitis.
3 dalis. Off-page-SEO – metodikos, quality. Vs. quantity links. Kitos geriausios išorinio SEO taktikos.
4 dalis. Tinklaraščio įrašai ir neišnaudotos jų galios. Kaip padidinti srautą ir pasiekti reikiamą auditoriją?
Tinklaraščio struktūra, tinkamų raktinių žodžių ir temų pasirinkimas, vidinis susietumas ir kita.
5 dalis (labiau pažengusiems). Svetainės atnaujinimas, dizaino bei struktūros keitimas, į ką atkreipti dėmesį siekiant išsaugoti esamus SEO rezultatus? Kodėl SEO specialisto rekomendacija is A MUST.
6 dalis. Svarbiausi įrankiai ir TOP funkcijos, kurias žinoti verta (atrinkti nemokami arba ne itin brangūs). Duomenų analizavimas, raktinių žodžių paieška, konkurentų analizė, techninis SEO.
Daugiau informacijos apie įvykusius mokymus ČIA