Pardavimų mokymai su Mindaugu Lastausku

Pardavimų mokymai su Mindaugu Lastausku

  • 2019 10 gruodžio
➡️ Kaip pasiruošti pardavimui ir tinkamai nusiteikti psichologiškai (prieš pradedant ieškoti klientų reikia atitinkamai pasiruošti. Ši mokymų dalis skirta kaip tik tam. Lektorius sako, kad profesionalai pasiruošia, o diletantai „improvizuoja vietoje“).
➡️ Klientų tipus pagal DISC (pasak lektoriaus, norint sėkmingai parduoti, reikia pažinti klientą. Ši dalis apima pasaulyje populiarią žmonių elgsenos metodologiją DISC ir pardavimą skirtingų tipų klientams).
➡️ Ką daryti, jog susitikimas su klientu būtų sėkmingas ir kaip išsiaiškinti jo poreikius (šioje dalyje mokomasi, kad pirmas susitikimas su klientu pristatant produktą netaptų paskutiniu. Koks turi būti susitikimas pradedant įžanginiu small talk‘u, baigiant susitikimo apibendrinimu).
Apie lektorių:
Mindaugas Lastauskas pardavimų srityje dirba nuo 2001 metų. Kaip pardavimų specialistas yra perėjęs visus pardavėjo karjeros lygius – nuo pardavimų vadybininko, kurio pagrindinė funkcija šaltieji skambučiai iki pardavimo vadovo/įmonės vadovo.
Dirbo įvairiose B2B paslaugas teikiančiose įmonėse – vadovavo JCDecaux, TV3, Delfi pardavimo skyriams.
Šiuo metu – pardavimo lektorius ir konsultantas, “Žinių radijas” laidų autorius ir yra Vilniaus Universiteto dėstytojas.
Bendras karjeros pardavimo biudžetas didesnis nei 100 mln. EUR.