LinkedIn mokymai su Karoliu Rimkum. Online

LinkedIn mokymai su Karoliu Rimkum. Online

  • 2020 2 balandžio

Marketingo mokykla ir socialinių tinklų rinkodaros agentūra Caption kviečia į LABAI praktinius Karolio Rimkaus LinkedIn mokymus, kurie susiklosčius situacijai dėl COVID-19 viruso vyks online formatu kovo 31 d. Tokiu būdu ne tik išliksime saugesni, tačiau mokymuose galės sudalyvauti bet kuriame Lietuvos krašte gyvenantis asmuo!

Mokymai vyks ~3 val. Jų metu bus galima užduoti klausimus. Prisijungimus prie live konferencijos renginio dieną Jums atsiųs Marketingo mokyklos atstovai.

Mokymai bus naudingi, jeigu jūs siekiate bent vieno iš šių tikslų:

KARJERA. Pagerinti savo karjeros galimybes, rasti (geresnį) darbą.

PARDAVIMAI. Rasti klientų (kaip freelanceris arba verslo atstovas).

ĮVAIZDIS. Kurti savo (arba įmonės) įvaizdį, kaip rinkos lyderio ar eksperto.

ĮDARBINIMAS. Kurti darbdavio įvaizdį IR įtraukti darbuotojus į komunikaciją.

„Aktyvumas LinkedIn’e man padeda gauti kvietimų skaityti pranešimus, vesti paskaitas, konsultuoti ir parduoti paslaugas. Kaip įmonės vadovui, padeda rasti darbuotojus, megzti partnerystes ir inicijuoti pokalbius su klientais, kurie, dėka matytos komunikacijos, jau spaudžia ranką su gerom išankstinėm nuostatom. Ir esu apšalęs, kaip šitokiu geru įrankiu aktyviai ir TIKSLINGAI naudojasi tiek nedaug žmonių. Todėl kristalizavau viską, ką žinau pats ir ką pamatėme Caption dirbdami su klientais bei kalbinau įvairius LinkedIniečius ir lietuviškus verslus, kurie puikiai išnaudoja šią platformą. Turiu viską milžiniškoje PPTūškėje ir noriu visu tuo pasidalinti su jumis! :)”.

Keli klausimai, kurie bus gvildenami:

– Kaip susidėlioti 100% pragmatišką strategiją;

– Kokie veiksmai atneša didžiausią ROI, kai investuojamas TIK laikas;

– Kokios veiksmingiausios leads generavimo ir kontaktavimo taktikos;

– Puikūs lietuviški (ir užsienio) žmonių ir įmonių komunikacijos pavyzdžiai;

– Tips & tricks, pravartūs įrankiai ir growth hackai.

Apie pranešėją: Karolis vadovauja Caption, socialinių tinklų rinkodaros agentūrai, padedančiai Lietuvos ir užsienio įmonėms ir prekių ženklams siekti rezultatų bei kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose. Jo mokymuose ir pranešimuose per pastaruosius metus jau dalyvavo >2500 žmonių. LinkedIn jis vienas aktyviausių lietuvių, kurio įrašus seka ~17 000 žmonių.

https://www.linkedin.com/in/karolisrimkus/

Visai klausimais kreipkitės info@marketingo-mokykla.lt