Instagram mokymai su Karoliu Rimkum

Instagram mokymai su Karoliu Rimkum

  • 2019 31 spalio

Per pastaruosius kelis metus, Karolis ir visa socialinių tinklų rinkodaros agentūros Caption komanda dirbo su >150 Instagram paskyrų: nuo vieno žmogaus side-business, iki TOP 1 įmonių Lietuvoje ir Europoje; nuo apie savo hobį Instagrame pasakojančių žmonių, iki šešiaženklius sekėjų skaičius turinčių influencerių.

Mokymuose bus LABAI daug praktinės informacijos ir realių pavyzdžių, kaip vykdyti sėkmingą, ir, svarbiausia, efektyvią komunikaciją Instagram:

– Kaip nusistatyti jūsų prekės ženklui tinkamus Instagram tikslus;

– Kaip planuoti komunikaciją ir kurti turinį;

– Kaip parduoti Instagram pagalba;

– Kokius papildomus įrankius naudoti nuotraukoms, tekstui, planavimui, rezultatų analizei;

– Kaip efektyviai išnaudoti kiekvieną, kad ir smulkiausią Instagram galimybę;

– Daug greito augimo (growth hackingo) pavyzdžių;

– Labiausiai paplitusios klaidos ir kaip jų išvengti.

Visą informaciją iliustruos daugybė screenshot’ų, statistikos, tyrimų rezultatų, bei gerų ir negerų Lietuviškų ir užsienio pavyzdžių.

Mokymuose sužinosite daugiausiai, jei jau būsite šiek tiek apšilę su Instagram (kad ir naudodamiesi asmenine paskyra). Informacijos sunkumo lygmuo – vidutinis.

Apie pranešėją:

Karolis vadovauja Caption, socialinių tinklų rinkodaros agentūrai, padedančiai Lietuvos ir užsienio įmonėms ir prekių ženklams siekti rezultatų bei kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose. Jo mokymuose ir pranešimuose per pastaruosius metus jau dalyvavo >2500 žmonių.

https://www.linkedin.com/in/karolisrimkus/