Asmeninio prekės ženklo vystymo mokymai

Asmeninio prekės ženklo vystymo mokymai

  • 2020 2 gruodžio
Kas yra asmeninis prekės ženklas? Kodėl pastaraisiais metais asmeninio prekės ženklo sąvoką taip dažnai girdime rinkodaros srityje? Ar kiekvienas žmogus turėtų vystyti savo asmeninį prekės ženklą?
Asmeninis prekės ženklas (angl. Personal Brand) – mūsų reputacija, įvaizdis arba kitų nuomonė apie mus. Asmeninio prekės ženklo vystymas leidžia kontroliuoti tai, kaip kiti mus mato, padeda siekti karjeros aukštumų, plėsti klientų ratą, pritraukti vertingas partnerystes ir ne tik.
Šiais laikais visa informacija, kuri yra prieinama internetinėje erdvėje, formuoja vienokią arba kitokią nuomonę apie mus, todėl mokymų metu pasikalbėsime ne tik apie asmeninio prekės ženklo vystymo pamatus, bet ir apie tai, kaip kontroliuoti savo reputaciją online pasaulyje bei, kaip išnaudoti komunikacijos kanalus išsikeltiems tikslams pasiekti. Seminaro metu pasidalinsiu ne tik teorine informacija, tačiau ir praktinėmis užduotimis, kurios padės žengti pirmuosius žingsnius link stipraus asmeninio prekės ženklo vystymo.
Programa:
Asmeninio prekės ženklo vystymo pagrindai:
Kaip tinkamai save pozicionuoti?
Kaip pasinaudoti asmeninio prekės ženklo istorija komunikacijoje?
Kaip suformuoti asmeninio prekės ženklo pažadą ir efektyvų, trumpą prisistatymą (angl. Elevator pitch)?
Kaip pasirinkti savo nišą?
Vizualinio identiteto svarba vystant asmeninį prekės ženklą
Asmeninio prekės ženklo vystymas online pasaulyje:
Kaip ir kokius komunikacijos kanalus pasirinkti?
Kodėl svarbus Google auditas? Kaip jį atlikti?
Kaip susitvarkyti savo socialinių tinklų (Facebook, Instagram, Linkedin) profilius tam, kad jie stiprintų jūsų įvaizdį?
Kaip ir kokį turinį kurti pasirinktuose komunikacijos kanaluose?
Asmeninio prekės ženklo vystymo tendencijos online pasaulyje.
Mokymų lektorė – Indrė Širkienė, asmeninio prekės ženklo ir socialinių tinklų marketingo konsultantė. Nuo 2015 m. padedanti smulkioms ir vidutinėms įmonėms, laisvai samdomiems specialistams burti lojalią bendruomenę socialiniuose tinkluose ir versti ją klientais, pasitelkus vadovų, įkūrėjų bei darbuotojų asmeninius prekės ženklus ir ne tik.
Indrė vystydama savo pačios asmeninį prekės ženklą socialiniuose tinkluose, subūrė 6000+ auditoriją ir savo paslaugų pardavimus padidino beveik 4 kartus, lyginant su tuo laikotarpiu, kai socialiniuose tinkluose asmeninio prekės ženklo nevystė. Daugiau apie lektorę:
Facebook: https://www.facebook.com/IndreSirkiene/
Daugiau informacijos apie įvykusius mokymus ČIA