Socialiniai tinklai – kiekvieno šiuolaikinio žmogaus kasdienybė. Gyvename apsuptyje tokių socialinių tinklų, kaip Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Pinterest, Tumblr ir kt. Tikėtina, kad ateityje jų tik daugės. Tačiau visa tai aktualu ir ypač svarbu ne vien paprastiems vartotojams, bet ir verslui bei prekiniams ženklams. Šiandien socialiniuose tinkluose jų komunikacija yra ypač populiari ir naudinga. Sukūrus tinkamą komunikacijos strategiją socialiniuose tinkluose verslas ar prekiniai ženklai gali labai greitai ir efektyviai pasiekti savo tikslinę auditoriją, aktyviai bendrauti su ja, išmaniai paskatinti pardavimus bei kūrybiškai dalintis aktualia informacija, kuri naudinga tiek esamam, tiek potencialiam klientui.

Socialinių tinklų administravimas šiandien yra ypač populiari ir naudinga paslauga. Ji įmonių ar prekinių ženklų atstovams leidžia lengviau atsikvėpti ir pamiršti varginančias socialinių tinklų administravimo užduotis bei dilemas:

? kokius socialinius tinklus labiausiai verta naudoti

? kuriems socialiniams tinklams skirti daugiausiai dėmesio

? kaip savo įrašais ir informacija išsiskirti iš konkurentų

? kaip efektyviausiai komunikuoti siekiant klientų susidomėjimo

? kaip įsitvirtinti rinkoje naudojant tik socialinių tinklų komunikaciją

Jeigu Jums tai atrodo pažįstama ir norite išvengti socialinių tinklų priežiūros sunkumų, visais šiais ir ateityje galinčiais kilti socialinių tinklų administravimo klausimais gali pasirūpinti profesionalūs socialinių tinklų administratoriai. Jiems sutaupyti Jūsų laiką ir prižiūrėti Jūsų socialinius tinklus bus ypač paprasta.

MŪSŲ SIŪLOMOS SOCIALINIŲ TINKLŲ ADMINISTRAVIMO PASLAUGOS

Socialinių tinklų analizė

Vizualaus turinio įrašams kūrimas

Socialinių tinklų strategijos kūrimas bei įgyvendinimas.

Reklaminių kampanijų kūrimas

Tekstinio turinio įrašams kūrimas

Facebook, LinkedIn ir Instagram reklamos administravimas (galima ir anglų bei rusų kalbomis).

Socialinių tinklų administratoriai naudodamiesi savo patirtimi bei žiniomis atsižvelgs į svarbiausius Jūsų poreikius bei pageidavimus, konsultuos visais kylančiais klausimais. Padės Jums kuo efektyviau ir originaliau komunikuoti socialinėje erdvėje kuriant turinį bei komunikacijos strategiją. Taip pat atras palankiausią kelią Jūsų tikslinės auditorijos dėmesio link bei padės išsiskirti iš konkurentų.

Susisiekite su mumis

svetainėje nurodytais kontaktais
arba el. paštu info@marketingo-mokykla.lt