Grafinis dizainas ir maketavimas

Grafinis dizainas ir verslas

Grafinės priemonės ir jų panaudojimas internetiniuose puslapiuose, socialiniuose tinkluose bei kituose komunikacijos kanaluose padeda išsaugoti įmonės komunikacijos vientisumą bei originalumą. Vizualiu turiniu yra lengviau sukurti aiškią ir lengvai įsimenamą auditorijai žinutę. Tokiu būdu yra pasakojama įmonės ar prekinio ženklo istorija, atskleidžiamos svarbiausios puoselėjamos vertybės.

Todėl grafinis dizainas, kaip priemonė sukurti vizualų reklaminių, komercinių ar paprastų tekstų apipavidalinimą, šiandien yra ypač populiari ir netgi būtina. Suprasdami grafinio dizaino svarbą, džiaugiamės galintys pasiūlyti  ypač platų tokių paslaugų spektrą.

svg-vivus

Grafinio dizaino paslaugos

 • Maketavimas
 • Plakatų ir skrajučių kūrimas
 • Vizitinių kortelių kūrimas
 • Logotipų kūrimas
 • Atributikos kūrimas
 • Prekinių pakuočių kūrimas
 • Statinių ir dinaminių paveikslėlių kūrimas
 • Animuotų (GIF) paveikslėlių kūrimas
 • Reklaminių skydelių – banerių kūrimas

Mūsų specialistai, kuriems grafinis dizainas yra tapęs kasdienybe, užtikrindami visapusišką kokybę atsižvelgs į Jūsų auditoriją bei atliks išsamią Jūsų prekės ženklo analizę. Prekės ženklo analizė padės sukurti išskirtinį, tik Jums pritaikytą vizualų turinį, kurio dėka galėsite kūrybiškai pasiekti esamą ar potencialią auditoriją bei išsiskirti iš konkurentų.

Grafinio dizaino paslaugas siūlome tiek įmonėms, tiek privatiems asmenims. Todėl užklausų laukiame ne tik iš įmonių ar prekinių ženklų atstovų, tačiau ir kitokio pobūdžio veiklos asmenų, kuriems yra reikalinga ši paslauga. Patiems efektyviai iškomunikuoti norimą žinutę ar bet kokį kitą turinį, kuriam reikalingas vizualinis apipavidalinimas, yra gana sudėtinga. Mūsų grafinio dizaino specialistai yra pasiruošę išpildyti kiekvieno kliento lūkesčius bei suteikti aukščiausios kokybės patirtį už prieinamą kainą.

Domina grafinio dizaino paslaugos?

Parašykite mums  Prieš pradėdami dirbti su Jūsų projektu, siūlome išsamias konsultacijas su mūsų įmonėje dirbančiais grafinio dizaino specialistais. Šių konsultacijų metu užtikriname išskirtinį dėmesį Jūsų svarbiausiems poreikiams, idėjoms, lūkesčiams ir Jūsų įmonės ar prekinio ženklo specifikai. Tikime, jog individualios konsultacijos, sklandus tarpusavio bendradarbiavimas bei rūpestingas požiūris į kliento lūkesčius teikiant tokias paslaugas, kaip grafinis dizainas, padeda užtikrinti geriausius rezultatus, kuriais galėsite džiaugtis dar ilgai.