Home Mokymai Neurodizaino mokymai su Dr. Dalia Bagdžiūnaite
Mokymai online marketingomokykla.lt

Data

2021-05-13

Laikas

18:00 - 21:00

Neurodizaino mokymai su Dr. Dalia Bagdžiūnaite

Ką bendro turi neuromokslas ir dizainas? Kaip žinios apie žmogaus smegenų veiklą ir elgesį gali padėti kurti efektyvesnius dizaino sprendimus, kurie atkreiptų vartotojo dėmesį, aktyvuotų jo emocijas ir paskatintų elgesį?
Tyrimai rodo, kad mūsų sprendimai – tai mūsų smegenyse sąmoningai ir pasąmoningai vykstančių reakcijų į aplinkos dirgiklius rezultatas. Parduotuvėje mus supa tūkstančiai vizualių, garso, kvapo ir lytėjimo pojūčius aktyvuojančių dizaino sprendimų, tačiau pamačius stipriai automatinį dėmesį patraukiančią produkto pakuotę, dažnai užtenka tik 3 sekundžių jai pasirinkti. Negana to, 43 procentus mūsų kasdienio elgesio sudaro mūsų automatiniai įpročiai, kurie aktyvuojami vidinėmis ir aplinkoje esančiomis užuominomis, varomi esminiais poreikiais ir kuriuos sukūrus tik valios pastangomis pakeisti yra sunku.
Šioje sesijoje susipažinsime su vartotojų neuromokslo principais bei jų taikymu produktų, komunikacijos ir sprendimų dizaino tikslams. Šios žinios skirtos tiek marketingo specialistams, tiek ir dizaineriams, besidominčiais vartotojų elgsena. Bus nagrinėjamos dėmesio, emocijų ir įpročių formavimo temos, atsakant į klausimus:
• Kaip sprendžia vartotojas? Kokie yra sąmoniniai ir pasąmoniniai jo sprendimo procesai?
• Kas yra dėmėsys, kaip patraukti dėmesį, išsiskirti ir paskatinti greitesnį informacijos suvokimą?
• Kas yra emocijos ir kaip kurti labiau įtraukiančias patirtis?
• Kaip kurti produktus formuojančius įpročius ir skatinančius elgesį?
Kurso lektorė – Dr. Dalia Bagdžiūnaitė. Dalia turi 8 + metus darbo patirties akademiniame, verslo ir viešajame sektoriuose. Mokslų daktarė vartotojų neuromokslo srityje. Neurorinkodaros ir elgesio mokslo srities žinių Dalia sėmėsi iš lyderiaujančių pasaulio mokslininkų ir praktikų Pietų Kalifornijos universitete Amerikoje (Brain and Creativity Institute), Copenhagen Business School (Center for Decision Neuroscience) ir aplikuojamojo neuromokslo kompanijoje Neurons Inc. Danijoje. Dalia specializuojasi elgesio ir taikomojo neuromokslo srityse, dėsto ir konsultuoja elgesio mokslo principų, neurotechnologijų taikymo klausimais. Savo tyrimus pristatė pirmaujančiose akademinėse konferencijose (pvz., The Convention of Association for Psychological Science, NeuroPsychoEconomics, EMAC, Login2014). Jos doktorantūros projektas buvo nominuotas vienu iš Neurotalent 2015 konkurso finalistų, eksperimentų rezultatai aprašyti Forbes.

Nori bilietą padovanoti draugui? Liuks! Taip pat galime pasiūlyti dovanų čekį ir taip jis pats galės išsirinkti norimus mokymus: www.bit.ly/MMDČ
Domina ne vieni mokymai? Įsigyk 3 arba 5 kartų abonementą! -> http://bit.ly/abonementaiMM

 • 00

  Dien.

 • 00

  val.

 • 00

  min.

 • 00

  sek.