Artėjant 1-ajam gimtadieniui

Taip, rugsėjo 1-ąją mums vieneri. Ganėtinai simboliška data kaip „Marketingo MOKYKLAI“, bet taip jau žvaigždės ar mūsų teisininkas sudėliojo, belieka tik švęsti. O švęsti (minėti) įvairias progas mes mėgstam, tačiau dabar ne apie tai.Tai kaip atrodė mūsų pirmieji metai? Atrodo, tokie jauni, o kiek jau patirta. Pirmieji nedrąsūs komandos susitikimai, dabar jau peraugę į nuolatinius draugų pasibuvimus bei išvykas. Pirmieji renginiai – dabar jau tapę tradiciniais „dubliais“. Pirmieji teminiai mokymai, simuliacijos, protmūšiai – šiek tiek taisytini, bet mums labai brangūs. Pirmasis mūsų ofisas! Pirmieji mumis patikėję žmonės – ne tik draugai ir šeima, bet tie kiti, „nepažįstami, iš gatvės“, kompetentingi ir galingi. Pirmoji mūsų išvyka už sostinės ribų. Pirmieji nusivylimai, pykčiai, kivirčai, nekalbėjimai ir nusikalbėjimai, net komandos nubyrėjimai. Tokie tie metai, kupini veiksmo, dramos, džiaugsmo, daug veiklų, naujų žmonių, įvairių emocijų, o kartais šiek tiek ir nesėkmių.Tačiau gimtadieniai priverčia viską apmąstyti, įvertinti, branginti. Komanda, vedina vieno tikslo, yra dovana. Kažkam iš mūsų tai yra didelis iššūkis ir dar didesnis džiaugsmas, kažkam tai darbas ir smagi neformali veikla, kažkam laimė, vargas ir prisiminimai, o kažkam – tai šeima. Žmonės, su kuriais galima dalintis idėjomis ir ateities planai. Žinojimas, jog ištikus bėdai, yra kieno prašyti pagalbos ir nugalėti visus išbandymus.Per šį laikotarpį buvo dirbama ne tik dėl organizacijos gerovės, bet kiekvienas pasiėmė ir dalelę sau. Vieni sužinojo, kaip veikiama organizacijos viduje, kaip reikia bendrauti su komandos nariais, partneriais. Kai kam buvo nauja rėmėjų paieška, renginių organizavimas ir viešinimas, kažkas praplėtė žinias socialinių tinklų valdyme, darbų delegavime ar laiko planavime. Kažkas įminė marketino paslaptis, išlavino kantrybę ir išmoko dalykų, kurie reikalingi ne tik organizacijoj, bet ir gyvenime.Tai tik 1-asis gimtadienis, sieksime, kad jų būtų dar dar ir dar, nes, jau kaip ir minėjau, švęsti mes mėgstame.

 TAI KĄ, ATIDAROM NAUJĄ SEZONA IR VAŽIUOJAM TOLIAU?! Ugnė ♡